Kontakt

O inwestycji Poznaj inwestycję

Wyjątkowe osiedle dla wyjątkowych ludzi

Mieszkania na Słonecznym Ołtaszynie to wygoda i prestiż. Laureat godła Inwestycja Roku 2014 Kameralna, niska zabudowa i mała liczba mieszkań zapewnia spokój. Spora przestrzeń (od 45 do nawet 96 m2), liczba pokoi do nawet 5, balkony, tarasy, antresole i ogrody – dostępnych konfiguracji jest naprawdę sporo i warto się z nimi zapoznać

 

Gotowe do zamieszkania

Nowe mieszkania zostały oddane do użytkowania w grudniu 2015 roku. Wejdź, aby zobaczyć gotowe osiedle. 
Jest to już ostatni etap osiedla. W ofercie zostały już ostatnie mieszkania. 

 

Z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym

Zależało nam, żeby mieszkania były komfortowe i wygodne dlatego w standardzie deweloperskim wprowadziliśmy wodne ogrzewanie podłogowe, możliwość instalacji klimatyzacji, a także zadbaliśmy aby nasze balkony i tarasy były dekoracyjnie oświetlone, wykończone drewnem.

 

Indywidualnie wykończone "pod klucz"

Można tez wprowadzić się do gotowych mieszkań urządzonych według indywidualnego projektu architektów z Partner Design

Jako jedyni na rynku wrocławskim oferujemy indywidualne kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz, zapewniając, ze Twoje przyszłe mieszkanie będzie niepowtarzalne.

 

Idealne z myślą o rodzinie

Dbamy też o dodatkową infrastrukturę: garaże podziemne, komórki lokatorskie, a specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi również plac zabaw. I wszystko to w spokojnej willowej dzielnicy Wrocławia, z której bardzo łatwo dotrzeć do dowolnej innej części miasta.

 

Zobacz wszystkie etapy Gwarancja jakości

Inwestor:

Inwestor:

Partner Capital Group

Deweloper roku 2013

Polski Związek Firm Deweloperskich

Pakiet premium

Aktualności

Trwają prace nad przebudowa drogi na ulicy Ułańskiej

Remont drogi na odcinku ulicy Ułańskiej w głównej mierze to zasługa mieszkańców Ołtaszyna, dzięki którym zebrano niezbędne pozwolenia i fundusze. Prace nad zakończeniem przebudowy mają trwać do połowy tego roku.

11-12 marca, "Targi Mieszkań i Domów", Hala Stulecia

Koniecznie odwiedź nasze stoisko (F2) weekend 11-12 marca, w godzinach 10-17 na "Targach Mieszkań i Domów" w Hali Stulecia. W godzinach od 10 do 17 spotkajmy się na stoisku PCG, gdzie czekać będą na Ciebie atrakcyjne promocje!…

Newsletter

Zapisz sie na newsletter i badz na biezaco.